تجربه‌ی ترابرد موفق

شماره همراهم رو ترابرد کردم. ویژگی خوبیه و راضی هستم. ترابرد شماره خدمتی‌ست که مدت‌های زیادی از طرف اوپراتورهای همراه ارایه می‌شده و به تازگی در ایران هم اجرا می‌شود. با همان شماره می‌توانید اوپراتورتون رو عوض کنید.

یک‌سیم‌کارت دایمی همراه اول دارم که تصمیم گرفتم اون رو به ایرانسل ترابرد کنم. به وبگاه ایرانسل مراجعه کردم و ضمن خوندن راهنمای اون، فرم رو پر کردم. چندساعت پس از پر کردن فرم از سرشماره ۶۶۷ پیامی اومد برای شروع فرآیند باید عدد ۱ به همون شماره می‌فرستادم. شناسه پیگیری برایم پیامک شد. قبض میان دوره از طرف اوپراتور برایم پیامک شد و اون رو پرداختم. فردای اون تلفن کردند و نمایندگی ایرانسل آدرس دقیق رو ازم خواست که خودم نزدیک نمایندگی بودم و به اونجا مراجعه کردم. با دیدن کارت ملی و امضای فرمی سیم‌کارت جدید بهم تحویل شد. نماینده ایرانسل گفت جهت تکمیل فرآیند از خطت استفاده نکن تا بدهی پیدا نکنی و مشکلی ایجاد نشه.

خطم فعال بود تا بعدازظهر، پیام آمد می‌توانید از سیم‌کارت جدید استفاده کنید و آنتن سیم قبلی رفت. کل فرآیند ۲۴ساعت شد. مثل یک‌مشترک جدید به اوپراتور ایرانسل بودم. برایم حدود ۱۰۰هزارتومن اعتبار در نظر گرفتند و از هدایای آغازین هم استفاده می‌کنم.